Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Zinzondag: De stem van zand en sterren

De zinzondag op 18 november in Lekkerkerk. Izaäk en Rebekka zijn oud. Elke ochtend begint met aankleden. Flarden van herinneringen en emoties komen bij Izaäk op en Rebekka en rijgt ze tot het verhaal van hun leven. Ze vertelt hem over zijn geboorte, het offer, haar eigen kindertijd, hun eerste ontmoeting en natuurlijk over hun zonen. Het vertellen werkt als het opmaken van een balans. Tussen eenheid en tweestrijd, verwarring en geluk, proberen ze de stem van God te verstaan en zoeken ze naar de zin en onzin van hun leven.

In een voorstelling met vertelling, liedjes, muziek en spel laten David Gast en Joyce Schoon, Izaäk en Rebekka tot leven komen en worden hun vragen en emoties herkenbaar voor mensen van nu.

Alle zinzondagen vinden plaats in De Grote of Johanneskerk, Kerkplein 4 in Lekkerkerk, aanvang steeds 15.00 uur.
De toegang is gratis. Na afloop open schaalcollecte.
In de directe omgeving is er voldoende, gratis parkeerruimte.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *