Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Zanggroep Quintare in Lekkerkerk op Zinzondag 19 november

In de Johanneskerk in Lekkerkerk treedt de zanggroep Quintare op. Deze zanggroep bestaat uit twee sopranen, een alt, tenor en bas. Een van de leden is Arie Versluijs die deel uitmaakt van het organistenteam van onze gemeente. Eerder dit jaar, op 1 oktober werkte Quintare mee aan de kerkdienst. Ze zingen voornamelijk a capella muziek van o.a. Jan Pieterszoon Sweelinck, Henry Purcell en tijdgenoten. Tijdens het concert zingen ze ook enkele liederen met begeleiding van Cees Willem van Vliet klavecimbel/orgel en Diederik van Dijk cello. Beide musici zullen ook enkele muzikale intermezzo’s ten gehore brengen.
Van harte aanbevolen, 19 november, aanvang 15.00 uur

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *