Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Wie wil Marry opvolgen?

Lieve mensen,

Zoals u misschien wel weet zorgt Marry Burger er al jaren voor, dat als onze eigen predikant niet voorgaat er wel een andere voorganger is. Zij doet dit erg goed. Uit een bestaande lijst benadert zij predikanten met de vraag of die op een bepaalde datum in onze gemeente willen voorgaan. We zijn haar zeer dankbaar voor al dat werk.
Echter, Marry heeft aangegeven te willen stoppen aan het einde van dit jaar met dit zo belangrijke werk. We hebben al wat mensen gevraagd deze taak van haar over te nemen. Tot nu toe zonder resultaat. Waarom doet de kerkenraad dit niet zelf vraagt u zich misschien af. Dominee Roel Braakhuis gaat 5 september met emeritaat. In de periode daarna breekt er voor de kerkenraad een drukke periode aan. Het zou heel fijn zijn als een van u deze taak van Marry zou willen overnemen. Wilt u er in elk geval over nadenken? Mocht u meer informatie willen, dan zijn alle kerkenraadsleden van harte bereid u die te geven. We horen graag van u.

Met hartelijke groeten, Rudy Bieleveld (preses)

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *