Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Wie gaat er mee naar Dordrechts museum?

Wie gaat er met ons mee op 25 april naar de tentoonstelling over de Synode van Dordrecht en over het ontstaan van de Statenbijbel? Dit gaan we onder begeleiding van een gids in het Dordrechts museum bekijken. Het is de bedoeling dat we met de waterbus vanaf Krimpen naar Dordrecht varen. Er komen intekenlijsten in de kerk en in het Achterschip. Ook gaan we naar het Hof van Nederland daar vlakbij waar een robot nonstop de Statenbijbel staat uit te schrijven.
Indien nodig kunt met een auto worden gebracht. We willen rond kwart over 9 uit Ammerstol vertrekken. Terug nog onbekend.

Inlichtingen bij Tineke van Santen en Marian van Veen

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *