Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Werk aan vloer en Herenbank

Een aantal mensen heeft na de dienst enkele weken geleden de foto’s van Sjaak gezien over de werkzaamheden in de kerk. Inmiddels zijn er al weer de nodige werkzaamheden uitgevoerd, op moment van dit schrijven (10 september) zijn de werkzaamheden voor de tegelvloer afgerond.

Een kleine tegenvaller maakte dat er wat extra werk aan de vloer gedaan moest worden, dit is afgerond. Als de vloer voldoende droog is zullen de laatste werkzaamheden uitgevoerd worden. Dan krijgt de vloer haar definitieve laag.

Inmiddels is Siebe begonnen met het opknappen van de Herenbank, lastig is dat wat oud is kun je niet meer nieuw maken. Maar straks terug in de kerk zal de bank er goed uitzien.

Herman van Amerongen

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *