Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Wereldgebedsdag op 1 maart in Ammerstol

Op 1 maart aanstaande zal de jaarlijkse Wereldgebedsdag gehouden worden in de kerk van Ammerstol, aanvang 19.30 uur. Op deze dag staan 24 uur lang de deuren van christelijke kerken open en zal in honderden talen het woord verspreidt worden. Dit jaar is gekozen voor het thema “Welkom, God nodigt je uit!”.

De samenstelling van deze dienst is van de hand van vrouwen uit Slovenië. Door de hele orde van dienst gaat het in de gebeden over de gemeenschap, samen zijn en samen leven. Wij nodigen u uit om samen met vele anderen naar deze dienst te komen en horen over het koninkrijk dat zal komen. Dat schept verbinding, nu al, want het feest begint nu. Maak je klaar en kom, God nodigt ons uit!

Wij zien ernaar uit u te ontmoeten op 1 maart aanstaande!

Een hartelijke groet, namens het IKB.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *