Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Wereldgebedsdag: “en God zag dat het GOED was”

Elk jaar wordt op de eerste vrijdag van maart wereldwijd de Wereldgebedsdag georganiseerd. Vrouwen uit een bepaald land maken een orde van dienst die in honderden talen gedurende 24 uur toch hetzelfde zal klinken. Dit jaar wordt er een orde van dienst uit Suriname gebruikt met als thema: en God zag dat het GOED was. De liturgie is geënt op een goede zorg voor de aarde en het behoud van de natuur. U bent van harte welkom, deze Wereldgebedsdag mee te vieren op vrijdag 2 maart 2018 in de Dorpskerk van Berkenwoude. De kerk is open vanaf 19:00 uur en de dienst begint om 19:30 uur.

Hartelijke groet,
het Interkerkelijk Beraad Bergambacht

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *