Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Wat was de paella lekker en gezellig!

In de afgelopen zomermaanden mocht Koffie Achterom weer voor velen een kopje koffie schenken, heel vaak met extra lekkers erbij. Het klinkt zo gewoon maar het is heel bijzonder om dit te doen en er te zijn voor de mensen die komen.
Op 28 juli organiseerde Koffie Achterom een paellamaaltijd. In de vakantieperiode wordt altijd een activiteit georganiseerd. Gedurende al vele jaren is dit een barbecue, dit jaar eens iets anders.
Vijfendertig mensen schoven in ‘t Achterschip aan tafel. Ter verwelkoming werd een drankje geserveerd met wat warme hapjes. Er waren twee paellaschotels, een met vis bereid, en een met vlees. De gasten lieten zich alles goed smaken. Rond 19.00 uur was de maaltijd afgelopen. Deze activiteit was goed geslaagd en voor herhaling vatbaar.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *