Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Vriendschap geeft stem aan vrouwen

Tijdens de Concerten bij Kaarslicht in de Dorpskerk van Berkenwoude komt Gemengde Zangvereniging Vriendschap met een bijzonder programma rondom vrouwelijke componisten. U hoort werken van de Middeleeuwse mystica Hildegard von Bingen bewerkt door Erika Budai, van Lily Boulanger, Cecilia Mc Dowall, Fanny Hensel, Rita Hijmans, Tera de Marez-Oyens, Sheena Philipps en Jenni Brandon. Van Imogen Holst, de dochter van Gustav Holst, wordt  een deel van de in Nederland nog nooit uitgevoerde mis in a-klein ten gehore gebracht.

Niet eerder hoorde u zulke verrassende en zelden uitgevoerde muziek in één sfeervol programma. Het is een reis door een klankwereld die u zeker zal verrassen.

Twee topsolisten vergezellen Vriendschap bij deze concerten: de fluitiste Sannie de Jongh en sopraan Wendy Roobol. Aan de piano zit, zoals altijd, Jeroen Liedorp. Het koor staat onder de inspirerende leiding van Cees-Willem van Vliet.

U bent van harte welkom op:

Vrijdag 16 november 2018, 20.15 uur

Zaterdag 17 november 2018, 15.00 en 20.15 uur

Reserveren kan via de website van Gemengde Zangvereniging Vriendschap

De toegang is gratis; een gift wordt op prijs gesteld.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *