Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

VolksKerstzang gaat niet door

“Hoopvol uitzien”, was het thema van VolksKerstzang 2020. Vol goede moed zijn wij de afgelopen maanden bezig geweest met de opzet voor de VolksKerstzang 2021. Tot onze spijt hebben wij echter begin deze week moeten besluiten tot stopzetten van de voorbereidingen. Corona treft op dit moment ook leden van ons team en gezinnen en meewerkenden. Omdat het belang van onze naaste bovenaan staat zijn wij tot conclusie gekomen dat het niet verantwoord is e.e.a. door te laten gaan. Wij blijven “hoopvol uitzien” op betere tijden.

Vriendelijke groeten namens team IKB,
Dikkie Zuijderduijn.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *