Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Verzoek digitale collecte

Beste mensen,

In de afgelopen weken hebben we niet samen in de kerk kunnen vieren. Gelukkig heeft u wel elke week de diensten met lezing, overweging en gebed op afstand kunnen volgen. Velen maken daar gebruik van. Gelukkig dat we op deze manier toch samen kunnen zijn. maar één praktisch nadeel zit er sowieso aan: we hebben niet elke zondag kunnen collecteren terwijl de kosten doorgaan. Gelukkig mogen we regelmatig een gift ontvangen.
Vanaf 5 juli 2020 kan de dienst weer worden bijgewoond en is er ook weer de mogelijkheid een collectegift bij afloop van de dienst te doen. Maar niet iedereen kan tegelijk in de kerk, daarom een oproep aan u voor een digitale bijdrage in dat geval (NB: zo’n bijdrage mag natuurlijk altijd.). U kunt een bedrag overmaken als collecte op bankrekeningnr. NL96RABO0307313727, onder vermelding van “collecte”. Helaas is het onmogelijk om digitaal met collectebonnen te betalen.
Vast heel veel dank.

Namens de kerkenraad,
Leo van Veen (scriba).

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *