Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Van de voorzitter

Beste mensen,

Het gaat gelukkig weer de goede kant op met het aantal covid patiënten. Toch is het noodzakelijk de regels in acht te blijven nemen. Dat is voor de afscheidsdienst van ds. Roel heel vervelend. We hadden hem (en ons) een volle kerk gegund. Het is niet anders. Gelukkig kan iedereen wel afscheid van Roel nemen in “Het Gebouw”. Bovendien blijven Roel en Esther in Ammerstol wonen, dus we zullen hen beiden nog regelmatig zien.

Het is heel fijn dat Roel toch nog 2 diensten voorgaat namelijk  zondag 15 en zondag 22 augustus.  Zondag 29 augustus gaat ds. Koole voor en dan is het zondag 5 september. Elders in op deze website leest u hier meer over.

We kunnen u door de vakanties nog niets concreets vertellen hoe we het pastoraat na 5 september gaan invullen.  Wel is zeker dat we in september een gemeenteavond zullen houden om u nader te informeren.

Tenslotte wil ik Roel en Esther namens de kerkenraad een afscheid toewensen waar zij met vreugde aan terug kunnen denken.

Met vriendelijke groeten,

Rudy Bieleveld , preses.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *