Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Van de voorzitter

Lieve mensen

De kerk is weer open op zondag. Dat was een mooi weerzien de afgelopen twee diensten. En mooie diensten waren het ook. We zijn dankbaar dat we na zoveel weken weer bijeen konden zijn om ons geloof te belijden. Natuurlijk was het even wennen, omdat er ook in de kerk coronamaatregelen zijn. Belangrijk is het om de 1,5 meter afstand goed na te leven. Voor het eerst werd nu in de dienst ook de beamer gebruikt. De grootte en de dikte van de letters zijn inmiddels aangepast, zodat iedereen het goed kan zien. Van verschillende mensen hoorden we dat bij het spelen van de liederen op het orgel, de tekst gemist werd. Wellicht kunt u het eigen liedboek meenemen en de tekst opzoeken of een liedboek van de kerk nemen. Let op; niet meezingen.

Vanwege de vakantie van onze predikant zijn er nu enkele weken gastpredikanten. Op 9 augustus gaat Ds. Roel weer voor.

Jannie van den Oever

Inschrijven voor de diensten van augustus
Nu gebleken is dat er nog veel plaatsen over zijn in de kerkdiensten heeft de kerkenraad besloten dat men zich kan inschrijven naar keuze. Mocht er te weinig plaats zijn dan hoort u dat tijdig. Voor de maand augustus graag inschrijven voor 24 juli bij Rudy Bieleveld, diaconiekerkvanammerstol@gmail.com , tel 06-12074868 Mocht u niet hebben ingeschreven voor een dienst en wilt u toch graag gaan, neem dan uiterlijk vrijdags contact op met Rudy.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *