Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Van de voorzitter

Beste mensen,

De vakanties komen eraan. Voor veel mensen een periode waar ze naar uitkijken. Een periode van rust. Rust, zoals ds. Anne het zo mooi verwoord heeft. Ook in de kerk breekt een (hopelijk) rustige periode aan. Geen vergadering in augustus. Weinig afspraken. Maar, de vakantie kan ook een periode van eenzaamheid zijn. Mensen in je omgeving zijn er niet. Je mist misschien wel je kinderen en kleinkinderen of vrienden. Het kan ook zo zijn dat juist deze periode voor opa’s en oma’s druk is. Veel oppassen of dagjes uit. Hoe het ook zij, weet dat u ook in deze periode altijd een beroep op ons kunt doen. Misschien voor een kopje koffie of thee, of voor gewoon een praatje bij u thuis. De Koffie Achterom gaat niet op vakantie.

Uit de kerkenraad

De kerkenraad heeft op 3 juli vergaderd. Bernard opende deze vergadering met 2 lezingen uit “Dat geloof ik” en gebed. We bespraken o.a. de jaarplanning van de liturgie. Wanneer en hoe vaak avondmaal, wanneer is er zondagsschool, wanneer houden we ‘bijzondere diensten”. Ik noem bijv. de startdienst, de overstapdienst enz. Dit nam best wel veel tijd in beslag. Ook de muziekdienst werd uitgebreid besproken. Diverse opties lagen op tafel. Er wordt naar gestreefd in het najaar een muziekdienst te houden. Tineke van Santen gaat dit coördineren. Tineke, dank daarvoor. Verder bespraken we de afgelopen diensten en de komende diensten. Ook evalueerden we het eerste halfjaar. De kerkenraad heeft een heel tevreden gevoel over de afgelopen periode. Ds. Anne werkt er hard aan om met zoveel mogelijk mensen kennis te maken. Het resultaat van de verbouwing en de toiletten is boven verwachting. Wat heel fijn is dat we steeds meer mensen in de kerk zien. Ook spraken we over het pastorale werk. Ik had u beloofd daar in een volgende nieuwsbrief meer over te vertellen. Dit is een punt van zorg en we willen dit heel secuur doen. Er zijn plannen, er vindt overleg plaats. Hopelijk is dat in september of oktober meer duidelijk. We hebben ook besloten in augustus een uitgeklede versie van de Nieuwsbrief te sturen met daarin nieuws over de Vrijwilligersmiddag op 9 september en de Startdienst op 10 september, dus ds. Anne schrijft niet. Rest mij nog namens de kerkenraad alle vrijwilligers te bedanken voor hun inzet. Samen kunnen we veel! We hopen op een mooie toekomst met Gods zegen. Een mooi zomer!

We hopen u in elk geval te zien bij de vrijwilligersmiddag op 9 september en/of de startdienst op 10 september.

Vriendelijke groeten,

Rudy Bieleveld.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *