Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Van de diaconie

Sparen voor gratis boodschappenpakketten van de Plus

Spaart u mee met de gratis zegels van de Plus supermarkt? U kunt sparen tot zaterdag 24 februari, en de zegels inleveren tot zondag 25 februari in de daarvoor bestemde doos achter in de kerk of bij koffie achterom. U kunt ze ook altijd aan een van de diakenen mee geven. Deze aktie doen we in samenwerking met de kerken uit Bergambacht en Berkenwoude. Vanaf maandag 26 februari kunnen wij een volle kaart en een schrijven van ons dan bij mensen brengen waar een pakket erg welkom is. We rekenen op u.

Met vriendelijke groeten,
Greet Jongkind

Kerstpakketten zijn goed terecht gekomen!

Wat hebben we met de collectes van december een prachtig resultaat neer gezet met zijn allen! Meer dan 700 euro opgehaald! En de mensen uit Oekraïne waren toch blij met het kerstpakket dat ze kregen! Ook goede berichten van het Leger des Heils gekregen. En nu zitten we nog midden in de dozen voor de Voedselbank. U levert veel in, onze dank natuurlijk!

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *