Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Van de Diaconie

Welkom Greet en Jenneke. Wat is het fijn dat Greet Jongkind bevestigd is als diaken en dat Jenneke de Hoop de diakentaken in de dienst op zich wil nemen. Yvon hervat op 1 maart haar taken ook weer. Kortom, veel redenen om dankbaar voor te zijn.

Ondanks dat de kerk niet open is op zondag, hebben we met elkaar toch weer 23 boekjes gespaard voor een gratis boodschappenpakket van de Plus. 17 zijn er uitgedeeld en 6 boekjes zijn naar de voedselbank gegaan. Hartelijk dank daarvoor. Van diverse ontvangers hebben we gehoord dat zij erg blij waren met hun pakket. Helaas zijn er nog steeds mensen die hulp hard nodig hebben. Voor ons een reden om ook met een volgende actie mee te doen. Het is hartverwarmend om te ervaren hoeveel gemeenteleden de zegels die zij over hebben bij ons inleveren. Met elkaar hebben we dit mooie resultaat bereikt.

Vriendelijke groeten en blijf gezond.

Namens de diaconie, Rudy

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *