Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Van de diaconie

Beste mensen,

Ook de diaconie is heel blij u weer te kunnen ontmoeten in de kerk en bij het koffiedrinken daarna. Het is een bijzondere periode waarin we gemerkt hebben dat het heel belangrijk is contact met elkaar te houden. Een kaartje, een bezoekje, een telefoontje, het is iets waar we blij van worden. We hopen dat dat bij u ook zo is.
Eenzaamheid ligt op de loer. Laten we er met elkaar op letten dat er niemand vergeten wordt. Mocht u iemand weten die extra aandacht nodig heeft, laat het ons weten. Dit geldt ook voor financiële problemen.
Er gebeurt veel in onze wereld. Nu weer in Lesbos. Onlangs in Libanon. Wat een menselijk leed.
We hebben gecollecteerd voor Libanon en waren erg verheugd na deze collecte 351 euro te kunnen overmaken. Een geweldig resultaat.
We wensen u veel vriendelijkheid en veel gezondheid toe.

Yvon en Rudy.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *