Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Uitnodiging voor “Een goed gesprek”

Graag nodigen we u uit voor een gezamenlijke maaltijd. Met het thema “Een goed gesprek”. Om elkaar beter te leren kennen, voor jong en oud. Georganiseerd door de jongeren van het eetcafé. Wie wil er met ons mee eten en in gesprek raken met ons? In verband met de boodschappen horen we graag ruim van te voren wie er komen. Daarom zouden we het op prijs stellen als u uw naam op de Intekenlijst wil schrijven. De intekenlijst ligt in de kerk.

Datum: Vrijdag 12 april 2019
Tijd: 18:00 – 20:00 uur
Plaats: ‘t Honk

Opgeven is mogelijk tot 29 maart.

Er is plaats voor 12 gasten.

 

Groetjes van  de jongeren van ‘t eetcafé

Mark, Renee, Daniel, Hannah, Sharon, Roos, David en Stijn.

 

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *