Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Uitnodiging viering nieuwe vloer kerk van Ammerstol

De stenen vloer aan de randen en de onhandige verhoogde houten vloer (wie is er niet over gestruikeld?) in het midden hadden hun beste tijd allang gehad. Een nieuwe vloer is echter een kostbare zaak en jaar in jaar uit streed het een verloren strijd met andere noodzakelijke onderhoudswerken, verbeteringen en uitbreidingen.

Een anonieme gift, in 2017 ontvangen, stelde ons in staat een lang gekoesterde wens in vervulling te laten gaan; we konden een nieuwe vloer aanschaffen!

Met vakmanschap en vrijwilligerswerk, ook uit onverwachte hoeken, is de klus geklaard. We waren weer samen sterk voor de Ammerse Kerk. Niet alleen de vloer, ook andere verbeteringen konden doorgevoerd worden. Het zal allemaal uit de doeken gedaan worden op

zaterdag 23 november 2019

14:30 uur (kerk open om 14:00 uur)

Iedereen welkom!

Dominee Roel Braakhuis opent de viering. Daarna zullen verschillende sprekers iets vertellen over de totstandkoming van de nieuwe vloer. Met een hapje en een drankje sluiten we de middag gezellig af.

Graag tot ziens!

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *