Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Uitnodiging gemeenteavond 27 september

Uitnodiging voor de gemeenteavond op dinsdagavond 27 september 2022,

om 19:30 in de kerk van Ammerstol

 

Ammerstol, 30 augustus 2022.

De kerkenraad is verheugd u de naam ds. Anne ter Schuur-van der Plicht voor te leggen als kandidaat voor onze gemeente. In het licht van de profielschets heeft de beroepingscommissie de kerkenraad unaniem geadviseerd haar voor te dragen als kandidaat voor onze gemeente.

De kerkenraad heeft op haar vergadering van 29 augustus kennis gemaakt met ds. ter Schuur en is heel blij met haar. Wij, de kerkenraadsleden, nemen dus graag dit advies over en nodigen u uit om op dinsdag 27 september 2022 kennis te maken met ds. ter Schuur. Na afloop van deze kennismaking organiseren wij een stemming. We hopen dat u het met onze keus eens bent. Alle belijdende leden, doopleden en vrienden mogen aan deze stemming deelnemen.

We hopen u allen dinsdag 27 september om 19.30 uur in onze kerk te mogen verwelkomen.

Met vriendelijke groeten namens de kerkenraad,
Rudy Bieleveld, preses.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *