Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Uitje naar Hoofddorp op 5 juni

Een uurtje rijden hier vandaan, onder de rook van Amsterdam, achter de kerk van Joannes de Doper in Hoofddorp, ligt een prachtige tuin. Een Bijbelse beeldentuin. De kerk op zich is al meer dan mooi met deuren waarop het leven van Joannes is afgebeeld. Maar die tuin beneemt je de adem. Ingebed in allemaal liturgische planten en bloemen. Onder leiding van een gids gaat u de tuin rond. We gaan daar ook lunchen en koffiedrinken.

  • Voor 12.50 euro de lunch.
  • Voor 1.50 euro de koffie.
  • Een bijdrage aan de benzine als u meerijdt; 2.50 euro.

Het is wel nodig om u op te geven i.v.m. het reserveren van een gids.

Het wordt een gezellig dagje uit.

Wij, Janny, Tineke en Marian hopen u mee te nemen.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *