Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Uit de beroepingscommissie

De vorige keer schreef ik dat er positieve reacties waren ontvangen op de advertentie. Inmiddels hebben wij gesprekken gevoerd met twee belangstellenden. De volgende stap is dat de commissieleden kerkdiensten gaan bijwonen, zogenaamd “horen”. Ook is het in ons digitale tijdperk natuurlijk mogelijk om kerkdiensten te bekijken via “Kerkdienst gemist” of YouTube. Dit alles vindt plaats in deze periode voor de vakantie. Wordt vervolgd.

Hartelijke groeten,

Ds. Annemarie Roding, Rudy Bieleveld, Bernard Zom, Jacolien Verschoor, Cees de Vos, Jannie van den Oever

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *