Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Uit de beroepingscommissie

Op 30 mei kwamen wij weer in vergadering bijeen in het Honk. We bespraken met elkaar de reacties van de predikanten die wij uitgenodigd hadden om te solliciteren. Met dankbaarheid en vreugde mogen we u meedelen dat er enkele positieve reacties zijn ontvangen. De sluitingsdatum van de sollicitaties is 18 juni. Dan volgen de gesprekken. Een spannende tijd breekt dus aan.
Wij houden u op de hoogte.

Hartelijke groeten namens de beroepingscommissie,
Ds. Annemarie Roding, Rudy Bieleveld, Bernard Zom, Jacolien Verschoor, Kees de Vos, Jannie van den Oever

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *