Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Uit de beroepingscommissie

Op 25 april kwamen wij weer in vergadering bijeen.

Naar aanleiding van de profielschets voor de nieuwe predikant, die gepubliceerd is op de website en waarvan een speciale nieuwsbrief is uitgegaan, hebben wij twee reacties uit uw midden mogen ontvangen, waarin ons suggesties ter verbetering werden gedaan. Hiervoor hartelijk dank.

De aangepaste versie kunt u vinden op de website.

De advertentie is inmiddels geplaatst in de daartoe geëigende media U kunt hem ook vinden op onze website.

De beroepbare predikanten op de lijst die de PKN ons stuurde, hebben inmiddels een email ontvangen met de vraag of zij willen solliciteren op onze vacature. En nu maar hopen dat zij dat ook allemaal gaan doen. Wij wachten in spanning af. Op 30 mei komen wij weer bijeen.

Hartelijke groeten namens de beroepingscommissie,
Ds. Annemarie Roding, Rudy Bieleveld, Bernard Zom, Jacolien Verschoor, Cees de Vos, Jannie van den Oever

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *