Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Ter overweging: in de bloembol is de krokus

Op het moment dat ik dit stukje schrijf, is het grauw en regent het. Om me heen hoor ik dat veel mensen verlangen naar de echte lente: zonnige, warme voorjaarsdagen! In de kerk hebben we Pasen gevierd en leven we langzaam toe naar Pinksteren. Feesten van hoop, van nieuw leven, van bloeien en vrucht dragen. Een prachtig lied daarbij is Lied 982, te beluisteren via https://www.youtube.com/watch?v=AcUMtI-L5gU

In de bloembol is de krokus,
in de pit de appelboom,
in de pop huist een belofte:
vlinders fladderen straks rond.
In de koude van de winter
groeit de lente ondergronds,
nog verborgen tot het uitkomt,
God ziet naar de schepping om.

Dat we zo het voorjaar in mogen gaan!
ds. Anne ter Schuur

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *