Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Startzondag 23 september

Op 23 september klinkt het startschot voor het nieuwe kerkelijke seizoen met al zijn activiteiten. Aan de kerkdienst op deze zondag verleent de cantorij zijn medewerking, Liselotte zal het mooie lied “Ken je mij” zingen van Huub en Trijntje Oosterhuis. Ook de kinderen van de zondagsschool zijn aanwezig in de kerk. Het thema is “Wie ben ik?” In de dienst zal het gaan over: Wie ben ik in mijn eigen ogen, Wie zeggen de mensen dat ik ben en Wie ben ik in de ogen van God.

Net als vorig jaar doen wij in Ammerstol weer mee met de actie “kerkproeverij”. Het is de bedoeling dat u allemaal weer iemand uitnodigt met u mee te gaan naar de kerk om het geloof te “proeven”, want waarom zou je datgene wat voor u (jou) waardevol is alleen voor jezelf houden.

De dienst zal laagdrempelig zijn. Er wordt speciaal rekening gehouden met gasten.

Een paar tips:

1. Nodig iemand uit met wie je een goede relatie hebt, iemand die jou vertrouwt, collega, buur, familielid.

2. Houd de uitnodiging luchtig en vrijblijvend: “Zou het je wat lijken om een keer mee te gaan naar mijn kerk? Ik zou het in ieder geval leuk vinden. Deze zondag is speciaal voor gasten.”

3. Nodig mensen persoonlijk uit. Niet met een briefje door de brievenbus.

4. Vertel erbij dat er niets speciaals van hen verwacht wordt.

5. Veel succes. En vergeet niet: “nee” is ook een antwoord.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *