Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Start project over mogelijke aanpassingen in Protestantse Kerk

De komst van diverse nieuwe vormen van kerkzijn in de afgelopen tien jaar, roept vragen op rond de structuur en organisatie van de Protestantse Kerk. Scriba René de Reuver roept alle betrokkenen op om hierover mee te denken, in het project ‘Mozaïek van Kerkplekken’. In 2018 wordt nog niet besloten over mogelijke aanpassingen in ons kerkzijn; dit jaar staat in het teken van onderzoek en het gesprek hierover.

Vanuit de praktijk van nieuwe kerkplekken zoals pioniersplekkenkliederkerken en leefgemeenschappen onstaan allerlei vragen, zoals: Is het belangrijk dat alle pioniersplekken uiteindelijk ouderlingen, diakenen en een predikant krijgen? Past lidmaatschap zoals we dat nu kennen in een netwerksamenleving? En: Hoe worden nieuwe kerkplekken in de synode gehoord?

Lees verder op: https://www.protestantsekerk.nl/actueel/nieuws/start-project-over-mogelijke-aanpassingen-in-protestantse-kerk

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *