Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Spontane inzameling restauratie wandkleed

Misschien herinnert u zich nog van voor het virus mijn verhaal van het doek dat ooit boven de preekstoel en daarna in de toren heeft gehangen. Eind oktober kwam de kleinzoon van de kunstenares kijken naar het doek. Hieronder zijn impressies.

   

Onverwachte zaken, maar heel leuk. Jan ging bij zijn moeder op visite in het huis en vertelde van zijn bezoek aan mij en over het wandkleed.  De mensen aan de andere tafeltjes hoorden dat en kwamen naar de foto kijken. Elk gaf 2 euro, zodat het kleed kon worden hersteld. Geweldig hoe zoiets op gang komt.

Een zeer blije Marian

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *