Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Ruimte gezocht voor de rommelmarktspullen!

Mede omdat het de afgelopen twee jaar niet mogelijk is geweest om de Rommelmarkt in Ammerstol te organiseren, liggen er nu diverse spullen voor die rommelmarkt opgeslagen. Echter: helaas raken we deze mogelijkheid per 1 november 2021 kwijt! De huidige opslagplaats moet dan leeg zijn!

Daarom roepen wij iedereen die ruimte ter beschikking heeft om wat dozen of andere spullen tijdelijk (tot de Rommelmarkt van komend voorjaar) op te slaan. Ook al is het maar voor een paar dozen, dan zijn we daar al heel erg blij mee.

Als u wat ruimte zelf heeft, of iemand anders kent die ons kan helpen, dan kunt u dat meedelen aan de kerkvoogden Bernard Zom (06-22905826) en Jos Teeuw (06-14726465).

Namens de kerkenraad,
Leo van Veen (scriba)

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *