Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

“Rondom de dood”

Informatiemarkt “Rondom de dood”

in de Ontmoetingkerk te Krimpen aan de Lek

Vroeg of laat worden we er allemaal mee geconfronteerd: het overlijden van iemand die ons lief is. Of we worden dringend gevraagd na te denken over je eigen dood. We weten allemaal hoe moeilijk het is daar concreet bij stil te staan. En toch is het goed om dat te doen. Misschien wel juist op een moment dat de noodzaak er (nog) niet is. Daarom is er op zaterdag 6 november a.s. een informatiemarkt “Rondom de dood”. Er zijn allerlei stands te bezoeken. U kunt informatie vinden over de periode vóór het overlijden, over de uitvaart en over de periode van rouw. Zo is er o.a. een stand te bezoeken die u informeert over mogelijkheden van thuiszorg, het hospice zal aanwezig zijn, er is een stand rond persoonlijke uitvaartbegeleiding, een bloemengroet, informatie over erfrecht en nalatenschappen, rouwfotografie, muziek bij een uitvaart, er zijn lijkwades te zien en er is een stand met boeken over sterven en rouw. Ook zijn er lezingen bij te wonen.

Zet de datum alvast in uw agenda: 6 november a.s. van 11.00 – 15.30 uur, Ontmoetingskerk, Hoofdstraat 90, Krimpen aan de Lek. Gratis toegang!
Voor meer informatie: www.infomarktrondomdedood2021.nl

Janneke Boer, wijkverpleegkundige Vierstroom Zorg Thuis
Luci Schermers, predikante Ontmoetingskerk

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *