Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Rondleiding Grote Kerk Schoonhoven

Lieve mensen, soms ligt het mooie zo maar voor het oprapen. In een praatje dat ik met Fred Lakerveld, jazeker de man van onze Marlene, had vertelde hij mij, dat hij een officiële gids is in de Grote Kerk in Schoonhoven. En we hadden het over wat er zoal te zien en te weten valt.

Een paar weken terug zijn we met een groepje mensen naar Dordrecht geweest en dat was echt heel leuk. Zo komt het dat Jannie, Tineke en ik bedachten om op 21 september a.s. met jullie naar Schoonhoven te gaan. Fred zal ons rondleiden en allerlei anekdotes vertellen uit de 500 jaar geschiedenis van de kerk. Na afloop gaan we dan natuurlijk wat eten met zijn allen. Er komen intekenlijsten te liggen in augustus. Ik denk dat het weer heel gezellig en wetenswaardig wordt.

Met groeten van Jannie, Tineke en Marian

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *