Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Rommelmarkt 2023, enorm gezellig en mooie opbrengst

De rommelmarkt van Ammerstol op 10 juni 2023 was weer veruit de gezelligste rommelmarkt van de hele Krimpenerwaard. We zijn heel blij met weer veel nieuwe vrijwilligers, die door de vele veteranen moeiteloos meegenomen werden in al het werk. Hartelijke dank voor de voorbereiders, gulle gevers, ophalers, uitzoekers, cateraars, verkopers, opruimers en schoonmakers. Samen met de vele bezoekers werd het weer feest, met een mooi resultaat: €11.137. Zo’n week met elkaar werken levert ook een bonus op; een belangrijke bijdrage aan de onderlinge bindingen. Dit alles maakt de rommelmarkt van 2023 zeer geslaagd. Verbeterpunten zijn er ook altijd, daar gaan we als commissie mee aan de slag voor de volgende rommelmarkt, die op 1 juni 2024 zal worden gehouden. We hopen op net zo’n feest als dit jaar en iets minder warm weer.

Namens de rommelmarktcommissie,
Nico van der Kraan

Foto’s van Ron Verschoor, Nard van Gent en Sjoukje Lindenburg

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *