Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Rommelmarkt 18 mei 2019

Vooraankondiging, schrijf het alvast in uw agenda: De gezelligste rommelmarkt van de Krimpenerwaard start op zaterdag 18 mei om half tien in de ochtend en eindigt om 13:30 uur. Op de dag zelf kunt u, behalve veel spullen kopen, ook genieten van vrolijke muziek en lekker eten en drinken. Mooi weer kunnen we niet garanderen, gezelligheid wel!

De leden van de commissie doen in hun vrije tijd hun best om het ophalen, het uitzoeken, het uitruimen, het verkopen en de schoonmaak na afloop in goede banen te leiden. Daartoe worden veel vrijwilligers gevraagd, en we vinden het enorm fijn dat ook dit jaar weer veel vrijwilligers bereid zijn zich in te zetten voor de rommelmarkt van Ammerstol. Door jullie inzet wordt de rommelmarkt jaar in jaar uit een succes, en kunnen we trots zijn op de staat van onderhoud van onze kerk! Doet u dit jaar ook eens een paar uurtjes mee als vrijwilliger, een onvergetelijke ervaring!

Ophalen van 13 t/m 16 mei
Ophalen in Ammerstol gebeurt in de week van maandagavond 13 mei t/m donderdagavond 16 mei. Daarover later meer.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *