Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Regioavond Samenwerkingsverband Vrijzinnig Westland, Houtrustkerk Den Haag en VVP Zuid-Holland op 28 april 2022

Alle 7 goed!

Op donderdagavond 28 april spelen verhalenverteller en talkshowhost Kees Posthumus en accordeonist en sidekick Dirk Overbeek ‘Alle 7 goed’ in de Uniekerk, Langestraat 181 te ’s-Gravenzande. ‘Alle 7 goed!’ is een actuele, muzikale voorstelling over de zeven werken van barmhartigheid. Natuurlijk, de zeven werken van barmhartigheid deugen. Er valt geen speld tussen te krijgen dat het goed is om ze te doen. En veel mensen doen ze ook, gelukkig. Tegelijk kunnen ze wel een frisse update gebruiken. Die krijgen ze in ‘Alle 7 goed’. In een talkshow komen verschillende deskundigen aan het woord over barmhartigheid en hoe je dat moet doen. Het is nog maar de vraag of naturisten wel zo blij zijn met de opdracht de naakten te kleden. Het Adamskostuum bevalt hen prima. En lang niet iedereen wordt even enthousiast bij het voorstel de vreemdeling te herbergen. Anders was ons asielbeleid wel humaner. Wie de hongerigen gaat voeden, moet rekening houden met diverse diëten. Weleens een gevangene bezocht ? Informatie: www.zingenindekerk.nl

De Kerkzaal gaat om 19.30 uur open, de aanvang van de voorstelling is om 20.00 uur. Aanschaf van tickets is niet nodig, de entree is vrij. Na afloop bent u in de gelegenheid een vrijwillige bijdrage in de kosten te leveren.

Op 15 mei 2022 zal de ALV van VVP Z-H plaats vinden in de Houtrustkerk te Den Haag.
Het programma zal er als volgt uitzien:
10.00 uur: Ontvangst met koffie
10.30 uur: Kerkdienst met ds. Karl van Klaveren en ds. Martine Wassenaar
11.45 uur: ALV Inhoudelijk gedeelte
12.30 uur: Lunch
13.30 uur: Annemarie van der Wilt: “Zin in kleur” Een lezing met beelden over Ikonen
15.00 uur: Hapje en drankje
15.30 uur: Afsluiting met collecte voor het Albert Schweitzer Fonds.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *