Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Recordopbrengst rommelmarkt

Een week lang zwoegen en een zeer gezellige rommelmarkt heeft een voorlopig bedrag opgebracht van € 13.850 euro! Dat is althans het laatst bekende bedrag, kan nog een beetje oplopen door naverrekeningen. De voorzitter van de rommelmarktcommissie, Nard van Gent, onthulde het bedrag te midden van veel blije vrijwilligers. Het bedrag wordt gebruikt om de onderhoudspot van de kerkgebouwen bij te vullen. Onze actieve kerkrentmeesters kunnen zo een aantal plannen uitvoeren, zoals de nieuwe leien op het dak. Zo blijft uw kerk er mooi bij staan! Zo’n prachtige dag kan niet georganiseerd worden zonder heel heel heel veel vrijwilligers, heel hartelijke dank!

 

Foto’s: Bert Timmerman en Jolanda Boogerd

Categories: Geen categorie

1 reply

  1. Geweldig dit resultaat hulde voor alle vrijwilligers. Het laat weer eens zien waar een klein dorp groot in kan zijn.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *