Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Psalm 23 meest gelezen bijbeltekst

Psalm 23 is de meest gelezen bijbeltekst van 2017 op debijbel.nl. Psalm 23 is een prachtige tekst die houvast biedt in onzekere tijden. Het gaat over God als beschermende herder die rust en veiligheid betekent in onrustige tijden: “Al gaat mijn weg door een donker dal, ik vrees geen gevaar, want u bent bij mij, uw stok en uw staf, zij geven mij moed.” Uiteindelijk brengt God je weer terug in zijn nabijheid: “Geluk en genade volgen mij alle dagen van mijn leven, ik keer terug in het huis van de Heer tot in lengte van dagen.”

Behalve de Bijbel zelf, is er ook veel achtergriondinformatie over de Bijbel te vinden op debijbel.nl. Net als vorig jaar werd ook dit jaar weer veel gezocht naar het woord “liefde”. Nieuwkomer in de top 10 was het zoekwoord “vrouw”. DeBijbel.nl is daarop meer topics over vrouwen in de Bijbel gaan publiceren. Er zijn niet alleen biografieën te vinden over Ester en Febe, je kunt ook lezen over het dagelijkse leven en religieuze taken van vrouwen in het Oude en Nieuwe Testament.

Lees meer op: https://www.debijbel.nl/blog/psalm-23-meest-populair

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *