Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Premier Mark Rutte bezoekt kerstproject Kerk in Actie

 

Premier Mark Rutte was afgelopen week op handelsmissie in Colombia en kwam daar op voor Nederlandse bedrijven en voor de mensenrechten. Organisaties achter het Colombia Platform, waaronder ook Kerk in Actie, hadden de premier gevraagd om tijdens zijn bezoek ook aandacht te besteden aan de zorgelijke mensenrechtensituatie. In Colombia sprak Rutte daarover met president Duque, maar ontmoette ook leerlingen van de kookschool in Bogotá, waarvoor zondag in veel wordt gecollecteerd tijdens de kerstcampagne van Kerk in Actie.

Lees verder: https://www.kerkinactie.nl/actueel/2018/12/premier-mark-rutte-bezoekt-kerstproject-kerk-in-actie

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *