Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Peuterdienst op 5 november

De eerste peuter/kleuterdienst die vorig jaar georganiseerd werd bleek een groot succes. Met veel plezier organiseren we dit jaar daarom opnieuw deze speciale middag in de kerk. Zondagmiddag 5 november om 15:30 uur zijn alle kinderen van harte welkom in de kerk! Het thema van deze viering zal zijn:

“Delen is fijn!”

Aan de hand van het prentenboek van “De mooiste vis van de zee” wordt het thema van de viering vorm gegeven. Iedereen is welkom om deze bijzondere bijeenkomst met de kinderen mee te komen vieren. We hebben de liturgie met veel plezier gemaakt en hopen dat jong en oud zal kunnen genieten van het mooie verhaal en de leuke liedjes. Na afloop zal er een gezellig samenzijn plaats vinden in ’t Achterschip.

Sandra Eskes, Yolanda Docters van Leeuwen en Erna de Lange

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *