Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Peuter/kleuterdienst was een succes!

Op zondag 4 november heeft de peuter/kleuterdienst plaats gevonden en het was weer een succes! We hebben zo’n 20 kinderen mogen verwelkomen, dit was meer dan de vorige jaren. Erg fijn dat er zoveel animo was! De kinderen hadden hun ingekleurde visje aan de parasol gehangen zodat het net leek of ze echt zwommen. En tijdens het verhaal uit het boek ‘de mooiste vis van de zee’ deden de kinderen erg goed mee toen ze moesten verstoppen voor de haai en ook toen het kleine visje gezocht moest worden.

Na de dienst kreeg iedereen nog een mooie bellenblaas mee naar huis en konden we in ’t Achterschip nog gezellig kletsen met elkaar, nog meer visjes inkleuren en natuurlijk even lekker snoepen!

Voor het Ronald McDonald kinderfonds hebben we een mooi bedrag opgehaald van 50,75 euro. Dit fonds zorgt voor mooie huiskamers op de kinderafdelingen van ziekenhuizen en voor huizen zodat de ouders dicht bij hun zieke, opgenomen kind kunnen zijn.

We hopen u en jullie volgend jaar november weer te mogen zien op de peuter/kleuterdienst!

Vriendelijke groeten Erna de Lange, Sandra Eskes en Marcella Zwart.

 

    

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *