Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Peuter- Kleuterdienst op 3 april

Uitnodiging Peuter-/Kleuterdienst

Met veel plezier organiseren we na 2 ½ jaar weer een peuter- kleuterdienst! Het is alweer de 5e editie van deze dienst voor de allerjongsten onder ons en voor hun ouders, grootouders, familie en vriendjes en vriendinnetjes!

Het thema van deze viering zal zijn “Soms kun je meer dan je denkt!” Zondagmiddag 3 april zijn alle kinderen van harte welkom om 15:30 uur.

Net als in de grote mensen dienst komen we bij elkaar in de kerk. We steken een kaars aan, zingen liedjes, we luisteren en we worden stil met elkaar. Ook lezen we weer een verhaal. Dit jaar zal het verhaal van “Coco kan het!” centraal staan. De kinderen kunnen actief meedoen. Na afloop gaan we gezellig met elkaar iets drinken en eten in ’t Achterschip. Voor de kinderen die dat leuk vinden is daar ook nog iets te doen.

Om 17:00 uur verwachten we de middag af te sluiten.

Tot ziens op zondagmiddag 3 april!

Sandra Eskes, Marcella Zwart en Erna de Lange

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *