Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Peuter- en kleuterviering / Kerk op Schootviering

Zondag 11 juni was er weer een Peuter- en Kleuterviering oftewel Kerk op Schootviering voor alle kinderen tot en met 6 jaar. De kerk was prachtig versierd en ook de kinderen hadden hun mooiste kleren aan, want we hadden een feestje in de kerk: een bruiloft! We hoorden en zongen van een bruiloft, luisterden naar het Bijbelverhaal over Jezus die op een bruiloft in Kana was, zagen hoe water in wijn veranderde en deden allemaal mee met de viering. Na afloop gingen we lekker kleuren en een cakeje versieren. Het was een mooi feestje en we kijken uit naar de komende viering, ergens in het najaar!

Sandra van Velzen, Marcella Zwart en ds. Anne ter Schuur


(Foto: Anne ter Schuur)

 

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *