Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

PDC de Herberg zoekt kookvrijwilligers

In de meer dan 25 jaar dat de Herberg bestaat, is het maar een keer voorgekomen dat er bij gebrek aan een vrijwilliger niet gekookt kon worden. Maar nu ziet het er naar uit dat dit veel vaker gaat gebeuren. We komen chronisch keukenvrijwilligers te kort. De vrijwilligers die er zijn, zijn enthousiast, maar kunnen echt niet nog meer ingezet worden. Daarom een dringende oproep. Wilt u met ons meezoeken? Kijkt u eens in familiekring, buurt, gemeente… Jonger, wat ouder, een echtpaar, vriendinnen, of iemand alleen. Iedereen die van koken en broodmaaltijden klaarmaken houdt is welkom. Het gaat om een weekend in de zes weken of een dag in de week. Tussen de maaltijden door is er tijd om te genieten van de omgeving. Zie voor verdere informatie: www.pdcdeherberg.nl

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *