Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Pastoraat in de vacante periode

Op 26 oktober kwamen wij met verschillende mensen uit de gemeente bij elkaar om te zien hoe we het pastoraat zouden kunnen organiseren. Ook Ds. Koole uit Schoonhoven was hierbij aanwezig. Besproken werd hoe je dat nou doet, een pastoraal bezoek brengen. Dit leverde mooie gesprekken, vragen en natuurlijk ook onzekerheden op. De bedoeling is dat alle gemeenteleden minstens 1 keer per jaar, en waar nodig meer, een bezoek krijgen.
In sommige situaties, bijvoorbeeld bij ziekte of persoonlijk leed kan het nodig zijn dat een predikant pastorale zorg verleent. Via preses Rudy Bieleveld kan zo’n bezoek worden aangevraagd.

Vier predikanten uit de Krimpenerwaard hebben aangeboden dit te doen, nl. Ds. Luci Schermers uit Krimpen aan de Lek, Ds. Rob Maas uit Lekkerkerk, Ds. Margreet Gouwens uit Schoonhoven en Ds. Chris Koole, eveneens uit Schoonhoven. Om deze predikanten beter te leren kennen heeft de redactie van de nieuwsbrief deze predikanten een aantal vragen gesteld. In deze en de komende edities zullen deze interviews worden geplaatst.

Jannie van den Oever

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *