Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Pastoraat en Dementie

Vers van de pers: Pastoraat en Dementie

(een praktische handreiking voor vrijwilligers en professionals in de kerk)

Van Annemarie Roding, geen onbekende in onze gemeente, is recent een nieuw boek verschenen. Het gaat in op vragen rondom dementie, kerk en geloof: op welke manier kunnen we als gemeenschap van betekenis blijven voor mensen met dementie? En andersom? Op welke manier geef je het pastoraat vorm en inhoud? Dit boek helpt met praktische tips en voorbeelden bij de zoektocht naar antwoorden. Het boek is geschikt voor iedereen die zich betrokken weet op mensen met dementie.

Uitgever: KokBoekencentrum

Prijs: 14,99 (e-book: 7,99)

Te bestellen via alle reguliere kanalen

of bij Annemarie zelf (annemarieschilt@hotmail.com)

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *