Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Pastoraal bezoekwerk uitgebreid

Eind vorig jaar is er naar aanleiding van de actie ”talent op tafel”, een pastorale groep gevormd.  Zes vrouwen uit de gemeente hebben zich hiervoor opgegeven. Het is de bedoeling dat zij, net als de  ouderlingen, een pastoraal bezoekje brengen aan gemeenteleden en belangstellenden in het kader van “omzien naar elkaar”. De gespreksronde is al gestart. Het kan dus zijn dat sommigen van u al een bezoekje hebben ontvangen. De deelnemende vrouwen zijn, Egberdien de Wit, Annelies van der Krans, Nelly Manneke, Krijnie Verwoerd, Marije Mäkel en Leny van Buren. Zij hopen u te ontmoeten.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *