Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Op reis met de kerk

Negendaagse reis op maat naar Malta

Dinsdag 21 mei – woensdag 29 mei 2019

Malta is het eiland waar Paulus schipbreuk heeft geleden. We zijn er klaar voor, over 6 weken zijn we met een groep van 29 personen op Malta. Op 30 april komen we nog een keer bij elkaar in het Achterschip om (her)nieuwde kennis met elkaar te maken en te zien, met wie we op reis gaan. De bus naar Schiphol is besteld, de informatie van Drietour komt er aan en we hebben er zin in. Ervaringen van eerdere reizen zullen uitgewisseld worden, tips aan elkaar gegeven.

Het fijne van onze kerkreis is altijd, dat ons onbekende mensen direct opgenomen worden in de groep. Er is geen groepjes vorming, Van het begin tot het einde zijn we één groep! Ongetwijfeld zal er in de Nieuwsbrief een verslag komen van deze reis en kunt u meegenieten.

Cock Herreveld

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *