Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Op reis met de kerk – voorlichtingsavond een succes

9 DAAGSE  REIS OP MAAT  NAAR  MALTA

Dinsdag 21 mei – woensdag 29 mei 2019

De voorlichtingsavond op 9 oktober in het Achterschip werd door zo’n 34 mensen bezocht. Allen waren enthousiast over de voorlichting en de foto presentatie, die gehouden werd om kennis te maken met het eiland en om de afweging te kunnen maken of men mee wilt gaan op deze reis. In elk geval heeft iedereen een aanmeldingsformulier meegenomen.

Daar er voor 30 personen plaats is, verwachten wij de formulieren bijtijds terug. Als er meer dan 30 aanmeldingen zijn, moet er gekeken worden of er extra plaatsen geregeld kunnen worden in het hotel en in het vliegtuig. Maar wat leuk om zulk enthousiast publiek te hebben op deze avond.

Dus om zeker te zijn van een plekje, dan snel de papieren inleveren bij Gonnie of bij Cock! Officieel eindigt de inschrijving 2de helft van december, maar of er dan nog een plaatsje vrij is, is niet te voorspellen.

Een hartelijke groet van de reiscommissie,

Gonnie Visser, Roel Braakhuis en Cock Herreveld

 

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *