Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Op reis met de kerk

We gaan op reis, als de Corona geen roet in het eten zal gaan gooien. Maar we blijven vertrouwen houden, dat het toch eens goed zal komen. De reis heeft onze goedkeuring gekregen en we hebben er vertrouwen in, dat het een interessante reis zal gaan worden. Spanje is weer een heel ander land, dan de landen, die wij de afgelopen 9 keer bezocht hebben, maar de Gouden Driehoek is natuurlijk uniek. De voorlichtingsmiddag zal verzorgd worden door Roel Braakhuis en wordt gehouden op:

Woensdag 1 december om 14:00 uur

Iedereen is welkom om te komen in het Achterschip (eventueel in de kerk ivm met de 1,5 mtr) , het betekent niet dat je dan automatisch mee moet op de reis. Natuurlijk wil men er ook even over nadenken, aanmelden gebeurt later, vermoedelijk begin januari. Mocht er iets veranderen ivm de Corana maatregelen, dan komt er nadere info.

Met een vrolijke vakantie groet,
Gonnie, Roel en Cock H.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *