Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Op reis met de kerk

Even een update over de kerkreis naar Andalusië. Wij hebben onze (en natuurlijk ook jullie) wensen doorgegeven. Zeker de speciale reizen, die worden georganiseerd voor aparte groepen, hebben een lange tijd stil gelegen.
Onze wensen zijn doorgestuurd naar de agent in Andalusië en wij wachten met spanning op het resultaat en het aanbod. Zijn wij met dit aanbod tevreden, dan worden de afspraken voor de reis gemaakt.

Helaas waren er weer wat problemen met de datum. Half april is het Pasen, alle gebouwen die wij willen bezichtigen, zijn dan gesloten. Dan begint de mei vakantie en vliegen de vliegprijzen omhoog. Komt dus goed uit, dat Roel in die tijd een familie reünie heeft. Wij hadden een goede datum besproken en toen gooide de rommelmarkt weer roet in het eten! Gelukkig was ook dit keer de datum bij Drietour weer te veranderen.

Wij hebben de datum van 6 mei t/m 13 mei vastgelegd. En nu maar hopen op goede berichten, wij houden jullie op de hoogte.

Groetend,
Roel, Gonnie en Cock H.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *