Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Op reis met de kerk

Wat ontzettend leuk, dat er zo enthousiast wordt gereageerd op de vraag of we een reis met de kerk zullen gaan organiseren in 2022. Wij willen onze schouders er weer onder gaan zetten en hebben onze wensen neergelegd bij Drietour, zoals 8 dagen, niet meer wisselen van hotel en zo mogelijk Nederlandse gidsen.

Wij denken aan de periode april, mei 2022.

Zodra er definitieve stappen worden gezet, plannen we een info avond in het Achterschip (met corona regels). Normaal willen wij liever niet meer dan 35 mensen deelnemers inschrijven, anders wordt de groep te groot, maar de reis staat open voor iedereen, dus ook voor “niet-kerkmensen”

Wij houden jullie op de hoogte.
Groetend,
Roel, Gonnie en Cock

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *